Puchar dla katowickiej policjantki!

Data publikacji 18.04.2018

Sukcesem katowickiej policjantki zakończył się start w 11.PKO Poznań Półmaraton. Sierż. Monika Nawrat w kategorii open kobiet Mistrzostw Polski Policji zajęła II miejsce zdobywając tym samym Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu. W kategorii open w swojej kategorii, w której startowało ponad1500 kobiet, reprezentantka katowickiej komendy miejskiej zdobyła 11 miejsce. Serdecznie gratulujemy!

15 kwietnia br. odbył się „11. PKO Poznań Półmaraton”. To jedno z największych wydarzeń w stolicy Wielkopolski. Wzięło w nim udział ponad 11000 zawodników. W zawodach tych Komendę Miejską Policji w Katowicach reprezentowała sierż. Monika Nawrat z Wydziału Sztab Policji. W ramach zawodów, rozegrano Mistrzostwa Polski Policji w Półmaratonie. Odbyły się one pod patronatem Komendanta Głównego Policji. Sierż. Monika Nawrat zajęła II miejsce zdobywając tym samym Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu. W kategorii open K30, w której startowało ponad 1500 kobiet, reprezentantka katowickiej komendy miejskiej zdobyła 11 miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!